Menu
Shtepia
Teknologji
Horoskopi-Ditor
Live Score
AlbPlaneti CHAT
Justin TV
Interesante
Maximedia TV
Fun
Lojra
Kontaktoni me ne
Menu
Muzik Shqip
Foto Natyra
Foto Nga Shqiperia
Wallpaper
Video Klipe
Foto
Foto Auto
Foto Komike
Shkarko Programe
Shkarko Filma
Menu
Earth Cam LİVE
Telefono Falas
News
Parashikimi Motit

******AlbPlaneti******

Shkarko Filma

ky esht  Albplaneti
 
mundesuar nga www.albplaneti.com
TYSON [2008]
Kerkon:Media player
Madhesia e Filmit:600M
Shrek2 [2004]
Kerkon:Media Player...
Madhesia e filmit:600M
STREET KINGS[2008]
Kerkon:Media Player...
Madhesia e filmit:600M
CHILDREN+16
Kerkon:Media player...
Madhesia e filmit:600M
 THE BODYGUARD[1992]
Kerkon:Media player
Madhesia e filmit;600M
KINGDOM[2008] J.Chan
Kerkon:Media Player
Madhesia e filmit:600M
NATIONAL TREASURE[07]
Kerkon:Media Player...
Madhesia e filmit:600M
NEXT[2007]
Kerkon Media Player...
Madhesia e filmit:600M
   
DIRECT CONTACT[2009]
Kerkon:Media Player
Madhesia  filmit:695M
FAST AND FORIOUS[2009]
Kerkon:Media Player...
Madhesia e filmit:413M
SPIDERMAN4[2009]
Kerkon:Media Player
Madhesia e filmit:439M
SCARY MOVIE4[2008]
Kerkon:Media player
Madhesia e filmit:201M
SHREK3
Kerkon:Media player...
Madhesia e filmit:697M
The transporter[2002]
Kerkon:
Media player
Madhesia:700M
The transporter3
Kerkon:
Media player...
Madhesia:322M
8MILE
Kerkon:
Media player...
Madhesia e filmit:700M


14VJEC DHENDER
Madhesia e filmit:279M
 1MILION EURO
Madhesia e filmit:194M
APASIONATA
Madhesia e filmit:207M
ATA ISHIN KATER
Madhesia e filmit:136M
BALLE PER BALLE
Madhesia e filmit:267M
BENI ECEN VETE
Madhesia e filmit:177M
BOLERO
Madhesia e filmit:249M
BORXHLIU
Madhesia e filmit:153M

DEBATIK
Madhesia e filmit:208M
DHE VJEN NJE DITE
Madhesia e filmit:274M
STUPCAT
Madhesia e filmit:304M
ZONJA NGA QYTETI
Madhesia e filmit:288M
DHE KESHTU DHE ASHTU
Madhesia e filmit:167M
PARODISTET E VLORES
Madhesia e filmit:270M
DORA E NGROHTE
Madhesia e filmit:273
NJE SHOQE NGA FSHATI
Madhesia e filmit:228M
NJE BABA TEPER
Madhesia e filmit:162M
NATA E PARE E LIRISE
Madhesia e filmit:238M
MIMOZA LLASTICA
Madhesia e filmit:194M
LULEKUQE MBi MURRE
Madhesia e filmit:243M

K.I USHTRISE SE VDEKUR
Madhesia e filmit:267M
KAPEDANI
Madhesia e filmit:194M
GJENERAL GRAMAFONI
Madhesia e filmit:270M
ANATEMA
Madhesia e filmit:
VAJZAT ME KORD. TE KUQE
Madhesia e filmit:257M
UNE E DUA EREN
Madhesia e filmit:201M
UDHA E SHKRONJAVE
Madhesia e filmit:215M
TRENI NISET NE 7PA5
Madhesia e filmit:194M
TOKE E PERGJAKUR
Madhesia e filmit:163M
RRETHIMI I VOGEL
Madhesia e filmit:195M
RADIOSTACIONI
Madhesia e filmit:254M
PERBALLIMI
Madhesia e filmit:285M
PARRULLAT
Madhesia e filmit:267M
SKENDERBEU[2009]
Madhesia e filmit:147M
TIFOZAT
Madhesia e filmit:245M
STUPCAT 1 2 3
Madhesia e filmit:325M
DJELMOSHAT E RREZIK.
Madhesia er filmit:166M
DJELMOSHAT E RREZIK.2
Madhesia e filmit:166M
MARSI 1997
Madhesia e filmit:202M
ENVERI YNE
Madhesia e filmit:150M
TOMKA DHE SHOKETeTIJ
Madhesia e filmit:176M
VJESHTAeTRENDAF.
Madhesia e filmit:226M
PALLATI 176
Madhesia e filmit:270M
QENDRESA
Madhesia e filmit:218M
     
   


Get albplanetialbania chat group | Goto albplanetialbania website
Copyright (c) 2009 - 2012 www.albplaneti.com - albplanete@hotmail.com 9 ziyaretçi (48 klik) kişi burdaydı!
Free counter and web stats
Parashikimi. MOTIT


Facebook Fan Page
Chat Albplaneti

[ Copy this | Start New | Full Size
Lajme nga DW-WORLD
Premier League
=> Sen de ücretsiz bir internet sitesi kurmak ister misin? O zaman burayı tıkla! <=